Lexus werkt aan LF-Gh concept

Joe van Burik

Lexus GS 450h Executive
De huidige IS en GS van Lexus draaien alweer een tijdje mee. Binnenkort haalt het Japanse premiummerk het doek van een nieuw studiemodel, dat een indicatie moet geven van hoe de nieuwe modellen er uit komen te zien.

Tijdens de autosalon van New York, vanaf 19 april aanstaande, onthult Lexus de LF-Gh concept, zo meldt het Britse AutoCar. Veel details daarover zijn nog niet bekend, behalve dat het model aan zal geven waar Lexus qua design naartoe wil met haar auto's.

Naar verwachting kunnen we de nieuwe Lexus GS in 2012 verwachten, evenals de opvolger van de huidige IS. Beide auto's staan op hetzelfde platform, waarbij de GS een langere wielbasis heeft dan de IS. Door de verschijning van de Lexus CT kunnen de andere twee groeien qua ruimte en positionering in de markt.

Het motorengamma blijft waarschijnlijk grotendeels gelijk aan die van de huidige modellen, waarbij de nieuwe top-GS een vierliter V6 met hybride aandrijving krijgt, en de IS een viercilinder met hybride techniek.

Lezersreacties (19)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.