Infiniti's Panamera-concurrent gaat niet door

Infiniti Essence
De plannen waren zo mooi: Infiniti zou techniek van de Nissan GT-R gebruiken om een vierdeurs sedan op te bouwen. Maar dat kindje is met het badwater weggegooid.
De Amerikaanse woordvoerder van Nissan heeft op de New York Auto Show aangekondigd dat de 'vierdeurs GT-R' van Infiniti er niet komt. Die auto moest over enige jaren gaan concurreren in de klasse van de Porsche Panamera. "Dat model heeft geen prioriteit meer", vertelt hij. In oktober kwam het bericht dat Nissan groen licht had gegeven voor het vlaggenschip van Infiniti. Ook bevestigt de woordvoerder opnieuw dat er geen productieversie komt van de Essence concept car. Als oorzaak worden ook hier de slechte economische omstandigheden gegeven.
Het was de verwachting dat Infiniti's met een glad vormgegeven sedan zou komen met de zelfde V8 als de FX50 met een vermogen van 420 pk. De auto zou vierwielaandrijving krijgen en in minder dan vijf seconden van 0 naar 100 km.u moeten sprinten. Als topsnelheid werd 275 km/u genoemd. Maar van al dat moois komt niks meer terecht.

Lezersreacties (16)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.