Hyundai wint Super Bowl!

Hyundai Santa Fe Super Bowl
Vandaag hadden we al een overzicht van de mooiste autoreclames tijdens de Super Bowl. De punten zijn geteld en de uitslagen zijn binnen: Hyundai had met zijn reclame voor de Santa Fe het meeste succes!

Waar de ene autofabrikant voor lange semi-dramatische reclames kiest, geeft de ander de voorkeur aan relatief korte advertenties. Hyundai koos die laatste weg voor zijn spotjes voor de Santa Fe, en met succes. De televisiereclames van het Koreaanse merk waren het meest succesvol. Dat meldt Hartford Business.

Autowebsites Edmunds.com en Autotrader.com analyseerden het aantal bezoekers op hun pagina's tijdens de Super Bowl. Op Edmunds.com werd maar liefst 738 procent vaker gezocht op Hyundai, waarmee de fabrikant er met de overwinning aan de haal gaat. Op Autotrader.com bedroeg de stijging zelfs 1.000 procent.

Op Edmonds.com is Audi een goede tweede met een spotje voor de nieuwe S6. Op Autotrader.com neemt Kia de twee plek in beslag met een reclamefilmpje voor de nieuwe Forte. De reclame voor de Dodge Ram zorgde voor een stijging van 55 procent van de zoekopdrachten op Autotrader.com. Jeep wist slechts 34 procent meer bezoekers te genereren met zijn reclamefilmpje waarin Amerikaanse militairen een grote rol speelden.

De reclame die bovenaan de lijst is komen te staan:

Video

PRIVATE LEASE Hyundai Santa Fe

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.