Deze Veloster Tubo verraadt z'n identiteit door een grotere voorbumper en twee dikke uitlaatpijpen. Wie nog steeds twijfelt, wordt wel overtuigd door de foto's van de motorruimte: de slang van de turbo is niet te missen. Het blok in de Veloster Turbo is ook een 1.6 GDI, maar door toevoeging van de turbocompressor is het vermogen 210 in plaats van 140 pk.
Volgens eerdere berichtgeving staat de Veloster Turbo rond de jaarwisseling bij de dealers. Z'n rivalen moeten we vooral zoeken in de hoek van de Renault Mégane GT en de Volkswagen Scirocco 2.0 TSI. We verwachten een prijsniveau dat op ongeveer hetzelfde niveau ligt.
De Hyundai Veloster moet het momenteel qua sportiviteit vooral van z'n eigenwijze carrosserie hebben, want een echt sportieve motor is er nog niet. In Death Valley rijdt echter een prototype rond dat laat zien dat Hyundai daar snel verandering in gaat brengen
18
Bekijk reacties






