Hyundai Veloster in mei en potente versie op komst

Hyundai Veloster
We weten meer over de introductie van de Hyundai Veloster in Nederland. Zo heeft Hyundai de introductiedatum bekendgemaakt en weten we dat er ook een potente versie komt.
De Nederlandse importeur meldt dat de Veloster (officiële naam nog niet bekend) in mei bij de dealers staat. De coupé is dan beschikbaar met een direct ingespoten 1.6 GDI benzinemotor. Deze heeft een vermogen van 140 pk. Een half jaar later volgt de potente topversie, die de beschikking over een 2,0-liter turbomotor heeft. Het vermogen van die versie is 208 pk.
Helaas moeten we het nog wel met de teaser doen. Daarop zien we al wel dat de Veloster aan de linkerkant één portier heeft en aan de rechterkant twee conventionele portieren. Saillant detail: de Engelse versie heeft het stuur weliswaar rechts, maar hetzelfde koetswerk. Die auto heeft dus twee deuren aan bestuurderskant en slechts eentje aan de passagierszijde.
Aanstaande maandag kunnen we op de NAIAS in Detroit kennismaken met de auto. Dat is een logische keuze voor Hyundai, omdat het merk juist op de Amerikaanse markt veel van de compacte coupé verwacht. Uiteraard zijn wij in Amerika aanwezig om verslag te doen.

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.