AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hyundai spuit nitro in Santa Fe
Koreanen gaan los tijdens SEMA
4
Hyundai lijkt groots uit te gaan pakken tijdens de SEMA Show in Las Vegas. Vandaag maken we kennis met een tweede op heftige wijze aangepakte Santa Fe.
Op 1 november slaat de SEMA Show in Las Vegas zijn poorten open. Op het jaarlijkse festijn laten alle grote en kleine namen die ook maar iets met aftermarketonderdelen te maken hebben, zich van hun 'beste' kant zien. Eerder kregen we van Bisimoto een tot over de 1.000 pk getilde Hyundai Santa Fe te zien. Opnieuw moet deze SUV het ontgelden.
Rockstar Performance Garage injecteert de 3,3-liter V6 van de Santa Fe niet met energiedrink, maar met nitromethaan. Hoeveel vermogen de zespitter daarmee levert, wordt er niet bij vermeld. Ongetwijfeld krijgen we in een later stadium meer te weten over deze hoogpotige SEMA-kandidaat.
PRIVATE LEASE Hyundai
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
De goedkoopste Hyundai i10 is minder ‘basic’ dan Hyundai denkt – Back to Basics
Proefrit
Hyundai Genesis Coupé 3.8 (2012) - Als de nieuwe Genesissen rijden als deze Coupé belooft dat veel
Elektrische auto's
Update! Dit zijn de beste elektrische auto’s tot €35.000
Elektrische auto's
Update! Dit zijn de beste elektrische auto’s tot €45.000
Nieuws