Hyundai Ioniq 9: elektrisch vlaggenschip én slagschip - Eerste kennismaking

In vol ornaat

153 reacties

Video

De Hyundai Ioniq 9 werd gepresenteerd in de Verenigde Staten, maar is nu ook in vol ornaat te bewonderen op eigen bodem. Op papier was hij al indrukwekkend, vooral ook qua formaat, en in de praktijk blijft dat overeind.

Eind november ging in Los Angeles het doek van de Hyundai Ioniq 9, een kloeke SUV op dezelfde modulaire basis als onder meer de Hyundai Ioniq 5 en Kia EV9. Zoals de 9 eigenlijk al aangeeft, staat hij bovenaan Hyundai's EV-familie. Niet alleen qua formaat, maar ook qua luxebeleving, zo ontdekken we nu hij in Nederland aangekomen is. Het is overigens nog wel even wachten voor de Ioniq 9 voor iedereen in het echt te bewonderen is: komende zomer wordt hij op de markt verwacht. De prijzen moeten we je helaas ook nog even verschuldigd blijven.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (153)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.