Hyundai i30 ook als stationwagen

Hyundai i30 CrossWagon
Een verrassing kun je het natuurlijk niet noemen. De onlangs gepresenteerde Hyundai i30 komt ook als stationwagen. Net als bij zijn tweelingbroer Kia Cee'd. Op de autoshow in Seoel is hij voor het eerst te zien.
Een verrassing kun je het natuurlijk niet noemen. De onlangs gepresenteerde Hyundai i30 komt ook als stationwagen. Net als bij zijn tweelingbroer Kia Cee'd. Op de autoshow in Seoel is hij voor het eerst te zien.
De Hyundai i30 is een zustermodel van de Kia Cee'd en valt in de klasse van de Volkswagen Golf. Na de hatchback wordt de CrossWagon gepresenteerd. Waar het stationwagenmodel van de Cee'd het commentaar kreeg opvallend veel Peugeot-trekjes te vertonen, is de Hyundai wat neutraler van vorm. Net als de normale i30 is hij ontwikkeld in het Duitse Rüsselsheim.
De CrossWagon is 4,48 meter lang en dat is 23 centimeter langer dan een hatchback. De breedte is met 1,78 meter en 1,53 meter gelijk en de wielbasis is met 2,70 meter negen centimeter groter.
Het motorenpalet is grotendeels gelijk aan dat van de hatchback: in elk geval zijn er diesel van 1,6-liter met 90 pk en eentje met 115 pk. Ook is er een 2,0-liter CRDi met 136 pk. In het begin van het volgende jaar wordt de auto in onze contreien verwacht.  

PRIVATE LEASE Hyundai i30

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.