Hogere autoproductie stuwt resultaten VDL

Meer groei verwacht in tweede helft 2016

Mini VDL Nedcar
Het Eindhovense industrieconcern VDL Groep heeft de opbrengsten in de eerste helft van 2016 met bijna een vijfde zien aandikken tot een slordige 1,6 miljard euro. Met name autodochter VDL NedCar, die in opdracht van BMW Mini's in elkaar schroeft, deed flink betere zaken.

De divisie autoassemblage, waarvan VDL Nedcar veruit het grootste onderdeel vormt, behaalde in het eerste halfjaar een omzet van 673 miljoen euro. Dat is bijna de helft meer dan een jaar eerder. Voor de tweede jaarhelft wordt een verdere groei verwacht.

VDL, dat onder meer ook bussen, machines en technische installaties levert, hield onder de streep 61,9 miljoen euro over. Dat is 2 miljoen euro meer dan in dezelfde periode vorig jaar.

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.