AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Gereden: vernieuwde Volkswagen Touareg
Volkswagen heeft de retoucheerkwast over de Touareg gehaald. Voor zijn tweede levensfase heeft hij talloze kleine wijzigingen ondergaan.
Volkswagen heeft de retoucheerkwast over de Touareg gehaald. Voor zijn tweede levensfase heeft hij talloze kleine wijzigingen ondergaan.
Nieuwe koplampen grille en bumpers. Een gezicht dat meer past bij de huidige generatie Volkswagens, aangevoerd door de Passat. Dat zijn in het heel kort de meest belangrijke uiterlijke wijzigingen aan de Volkswagen Touareg. In het interieur zijn de stoelen gewijzigd en is het display in het instrumentarium vergroot.
Aan de technische kant is ABSplus de moeite waard. Dat systeem zorgt er voor dat de remweg op grind of zand met twintig procent wordt bekort.
Het motorenpalet is vrijwel ongewijzigd. Alleen de 310 pk sterke V8 is geschrapt en vervangen door een 350 pk sterke V8 FSI. Dat is een aangepaste versie van de motor uit de RS4 en de R8 van Audi. Met deze motor gaat de VW manmoedig door het zand of over het asfalt reserves zijn er altijd.
De volledige rij-impressie met de Volkswagen Touareg staat in AutoWeek 8, die op 21 februari in de winkels ligt.
Plaats een reactie
Had je deze auto's al gezien?

Volkswagen Touareg 3.0 TSi eHybrid 4MOTION
- 2020
- 98.405 km
prijs op aanvraag

Volkswagen Touareg 3.0 TSi eHybrid 4MOTION R Edition 463PK DSG matrix led, trekhaak, panoramadak, 360gr. camera, leder, luchtvering, keyless, stuur-stoelverwarming, Dynaudio, head-up display, 22" lichtmetaal
- 2025
- 1.083 km
€ 92.750

Volkswagen Touareg 3.0 TSi eHybrid 4MOTION GRATIS Afleverpakket! | Luchtvering | Trekhaak | Panoramadak |
- 2021
- 52.643 km
€ 55.970
Lees ook
Op Zoek Naar
Voor €13.000 koop je een van deze enorme SUV's: trailertrekkers met vleugje chic
Nieuws
Deze auto was er met 5, 6, 8, 10 én 12 cilinders
Volkswagen Touareg 3.0 V6 e-Hybrid vs. Lexus RX 450h+ - Vergelijkende Test
Designreview
Designreview Volkswagen Touareg: 'Eerste Touareg was de beste'
Autotest