Ford C-Max Econetic Lease ook met 1.0 Ecoboost

Ford Grand C-Max
Ford heeft de gamma's van de C-Max en de Grand C-Max uitgebreid: de Econetic Lease-uitmonstering is nu ook te combineren met de 1.0 Ecoboost-driecilinder met 125 pk.

De C-Max 1.0 Econetic Lease heeft een gemiddeld verbruik van 5,1 l/100 km, de Grand C-Max heeft een tiende liter meer nodig voor die afstand. De CO2-uitstoot is respectievelijk 117 en 119 g/km. Zodoende komt de Grand C-Max 1.0 tot 1 januari 2014 in aanmerking voor 20 procent bijtelling, de C-Max 1.0 zelfs nog een jaar langer.

De Titanium Econetic Lease heeft een meeruitrusting ten opzichte van de gewone Titanium, bestaande uit onder meer een navigatiesysteem, een premium audiosysteem van Sony, SYNC, parkeersensoren voor en achter, 17-inch lichtmetaal, Active Park Assist, achteruitrijcamera en elektrisch inklapbare spiegels. De C-Max 1.0 kost in deze uitvoering 24.980 euro, de Grand C-Max Titanium Econetic Lease mag mee voor 25.480 euro.

Dat brengt ons bij de tweede aanbieding van Ford, want de importeur biedt de Grand C-Max nu tijdelijk tegen een gereduceerde meerprijs van 500 euro aan ten opzichte van de C-Max. Dat is normaliter 1.500 euro.

Lezersreacties (45)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.