Ferrari prijst California T voor Nederlandse markt

Ferrari California T
Ferrari California TFerrari California TFerrari California TFerrari California TFerrari California TFerrari California TFerrari California TFerrari California TFerrari California T
Ferrari heeft z'n fors opgewaardeerde California geprijsd. En er is goed nieuws: de sterkere (en in onze ogen fraaiere) California T is een stuk goedkoper geworden.

De California T mag namelijk in de Hele-trim mee vanaf € 218.513 mee. De turboloze California Hele, die nu dus uit productie is, stond voor € 227.316 op de prijslijst.

Uiteraard kun je de California T nog flink aankleden met allerlei verleidelijke opties. De lakkleur 'Ferrari Historic' kost bijvoorbeeld € 7.400 extra. Parkeercamera's aan de voor- en achterzijde? Dat is dan € 4.200. Maar als je de speciale tassen- en kofferset wil hebben, gaat de kassa in Maranello pas echt rinkelen. Bestel je de trolley's en tas voor de kofferruimte (€ 5.445), de leren bagageset voor het interieur (€ 2.783), de golftas (€ 7.865!) en de leren sporttas in alcantara (€ 2.420), dan ben je in totaal dus € 18.513 kwijt.

Je krijgt voor je dikke twee ton een Ferrari met een vermogen van 560 pk. Het maximumkoppel van de geblazen 3,8-liter V8 is 755 Nm. De sprint naar 100 km/h kost 3,6 seconden en de CO2-uitstoot is 250 g/km, een daling van 20 procent ten opzichte van de vorige California.

Wil je open rijden, dan kun je de California T met één druk op de knop in 14 seconden in een open auto transformeren.

*Update: we hadden per abuis de prijzen van de koffers exclusief BTW vermeld, ze blijken nog duurder te zijn dan we al dachten...*

Lezersreacties (36)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.