Ferrari F40 van Lego

Jaren 80-icoon in 1.158 stukjes

Ferrari F40 Lego
Ferrari F40 LegoFerrari F40 LegoFerrari F40 LegoFerrari F40 LegoFerrari F40 LegoFerrari F40 LegoFerrari F40 LegoFerrari F40 Lego
Bouwdozen en miniatuurtjes van de Ferrari F40 zijn er genoeg, maar een exemplaar van Lego, dat hadden we nog niet. Daar komt binnenkort verandering in.

Vanaf 1 augustus kun je bij je lokale speelgoedwinkel terecht voor de Lego-bouwdoos van de Ferrari F40, de auto die in 1987 de wereld van de supersportwagens behoorlijk op z'n kop zette. Het pakket bestaat uit niet minder dan 1.158 onderdelen, waarmee je een F40 in elkaar kunt knutselen die 27 cm lang, 14 cm breed en 8 cm hoog is.

Bijzonder aan deze Lego-F40 zijn de klapkoplampen en scharnierende motorkap, voorklep en portieren, die werken met kabeltjes. De 2,9-liter V8 met dubbele turbo is - naar Lego-maatstaven - behoorlijk gedetailleerd uitgevoerd. Wat de F40 van Lego Creator gaat kosten, is nog niet bekend maar reken op ongeveer 100 euro.

Lezersreacties (24)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.