Facelift Friday: Renault Captur
In het verleden behaalde resultaten...
Je kunt wel zeggen dat Renault in 2013 met de komst van de Captur vroeg instapte in wat uitgroeide tot de huidige cross-overgekte. Zustermerk Nissan had met de Juke al bewezen dat het goud in handen had, dus wilde Renault zo snel mogelijk een graantje meepikken. Op basis van de Clio verscheen de hoogpotige Captur, die tot op heden ruim 30.000 kopers naar de showroom wist te lokken.
In maart van dit jaar ging de cross-over zijn tweede levensfase in. Het ontwerp ging niet heel grondig op de schop - waarom zou Renault ook - maar werd vooral wat meer in lijn gebracht met het inmiddels stevig vernieuwde gamma. Zo zijn in de tussentijd de Espace, Talisman en de nieuwe Mégane verschenen, waar de Captur diverse invloeden van over heeft genomen.
De nieuwe dagrijverlichting van de Captur zagen we al bij de genoemde, grotere Renaults. De kentekenplaathouder verhuisde naar net onder het grote logo en de grille vertoont een soort blokjesmotief. Die veranderingen, in combinatie met de prominentere skidplates, geeft de Captur een wat stoerder neusje. Of jullie dat ook vinden en of Renault erin is geslaagd om de Captur interessant te houden, horen we graag!
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen