Skoda voorziet de Tour de France-organisatie dit jaar van volgauto's. Een aanleiding voor het Tsjechische merk om met een speciale versie van de Fabia te komen.
Skoda voorziet de Tour de France-organisatie dit jaar van volgauto's. Een aanleiding voor het Tsjechische merk om met een speciale versie van de Fabia te komen.
De Fabia 'Tour de France' is standaard onder andere voorzien van ABS, elektrische raambediening voor, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, cruise control (niet voor 1.2 40kW), centrale deurvergrendeling en een boordcomputer. Aan de buitenzijde is de speciale versie te herkennen aan het Tour de France-logo op de achterklep. Verder is hij voorzien van getint glas, buitenspiegels in carrosseriekleur, stootlijsten en dakrailing op de Combi. De totale waarde van het pakket bedraagt 1.277 euro. De koper betaalt hiervoor slechts 400 euro, wat een klantenvoordeel betekent van 877 euro.
Het 'Tour de France' pakket is op de meeste motorversies verkrijgbaar. Prijzen beginnen bij 12.390 euro. Het actiemodel is slechts tijdelijk leverbaar.
Plaats een reactie






