AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Extra paarden voor uw Tiguan
22
Wat extra kracht is altijd fijn, ook in SUV's. Dat moeten ze bij de tuner OCT gedacht hebben toen ze de Volkswagen Tiguan voor zich kregen.
De jongens van OCT hebben een eigen motormanagement ontwikkeld, dat het vermogen van de 1,4-liter TSI opkrikt naar 193 pk. Het maximumkoppel stijgt met 65 Nm. De OCT Tiguan schaaft 1,2 seconden van de sprinttijd naar 100 kilometer per uur af en zelfs 12 seconden van de acceleratie naar 180 kilometer per uur. De topsnelheid stijgt van 205 naar 225 kilometer per uur.
OCT heeft zich specifiek op motortuning gericht, de uiterlijke wijzigingen blijven beperkt tot een setje Audi RS-wielen en (voor deze foto's) wat promotionele stickers. De tuner is ook aan het werk met de 1.8 TSI en 2.0 TSI. De krachtkuren voor die turbomotoren komen binnenkort ook beschikbaar.
OCT heeft zich specifiek op motortuning gericht, de uiterlijke wijzigingen blijven beperkt tot een setje Audi RS-wielen en (voor deze foto's) wat promotionele stickers. De tuner is ook aan het werk met de 1.8 TSI en 2.0 TSI. De krachtkuren voor die turbomotoren komen binnenkort ook beschikbaar.
PRIVATE LEASE Volkswagen Tiguan
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Volkswagen Tiguan 1.5 TSI R-Line Business+ / Trekhaak / Panoramadak / Camera / Leder / 20'' / CarPlay / Virtual Cockpit / Matrix LED / Stoel+Stuurverwarming / Dodehoek / DAB / ACC
- 2022
- 105.776 km
€ 36.550

Volkswagen Tiguan 1.4 TSI AUT SPORT&STYLE/PANO/CAMERA/BLUETOOTH/PDC/TREKHAAK
- 2014
- 132.794 km
€ 12.900

Volkswagen Tiguan 1.4 TSI eHybrid R-Line Black style|360* cam|20 inch
- 2021
- 95.307 km
€ 31.850
Lees ook
Achtergrond

Deze SUV’s en cross-overs worden 10 jaar maar hun populariteit maakt ze behoorlijk duur
Nieuws

Volkswagen Tiguan en Tayron: meer voor iets meer
Nieuws

Alleen bij de goedkoopste Volkswagen Tiguan kost een kleurtje geld – AutoWeek.nl
Autotest

Test: Volkswagen Tiguan 1.5 TSI eHybrid - Plug in hybride SUV kan van alles wat
Nieuws

