Extase: Rolls-Royce Ghost Spofec

Rolls-Royce Ghost Spofec
Rolls-Royce Ghost SpofecRolls-Royce Ghost SpofecRolls-Royce Ghost SpofecRolls-Royce Ghost SpofecRolls-Royce Ghost SpofecRolls-Royce Ghost Spofec
De tuners van Novitec hebben door de jaren heen heel wat Italiaans schoon onder handen genomen, maar vergrijpen zich sinds kort ook aan Rolls-Royce. Het eerste resultaat daarvan is de Ghost Spofec.

Spofec - Spirit of Ecstasy - is na Rosso, Torado en Tridente de vierde afdeling van Novitec Group. Om de lancering kracht bij te zetten hebben de Duitsers meteen hun eerste creatie gepresenteerd. De Rolls-Roys Ghost is zowel vanbinnen als vanbuiten aangepakt en hij is er zeker niet lelijker op geworden.

De Ghost gaat er qua vermogen flink op vooruit. Spofec levert twee varianten van zijn N-Tronic opvoerpakketten. De 'gewone' V12-motor van BMW komt uit op 685 pk en een maximaal koppel van 958 Nm. De V-Spec variant wordt zelfs naar 709 pk en 974 Nm gejaagd. Daarmee zit je binnen 4,4 seconden op 100 km/h, ruim een halve seconde sneller dan met het fabrieksmodel.

Spofec voorziet de Ghost daarnaast van een sportuitlaatsysteem, 22-inchwielen en legt hem 40 mm lager boven het asfalt. De bodykit bestaat uit koolstofvezel bumpers en sideskirts. Aan het interieur hebben de mannen van Spofec niet gesleuteld, maar het volgende slachtoffer is wel al bekend: de Rolls-Royce Wraith.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (29)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.