Elektro-Opels op komst

Chevrolet Volt | Foto: ANP/EPA
Opel toonde vorig jaar september de Flextreme Concept en General Motors CEO Wagoner kondigt aan meer elektro-Opels te gaan ontwikkelen.
General Motors topman Rick Wagoner verklaart dat Opel in de komende vier jaar niet alleen de Flextreme wil kunnen aanbieden, maar meerdere modellen die puur elektrisch aangedreven worden. Met de Chevrolet Volt als basis plant Opel een serie E-Flex modellen. Onlangs zei Wagoner al dat GM een miljard dollar investeert in Opel, waarvan een deel zal gaan naar de ontwikkeling van verschillende elektrische modellen. Het bedrijf wil in 2012 de eerste elektrowagens in Europa op de markt brengen. Gewerkt wordt nog aan de capaciteit van de batterij om de reikwijdte van de auto's te vergroten. Opel wil in ieder geval een grotere broer van de Flextreme gaan maken, die van binnen meer ruimte biedt.

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (19)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.