Duizend extra banen GM voor na Volt

President Obama bekijkt Chevrolet Volt | Foto: ANP
De Chevrolet Volt geldt als de hoop van GM in bange dagen, maar het concern denkt alweer verder dan deze hybride. Vandaar dat GM duizend ingenieurs aanneemt voor voertuigen van de volgende generatie.

GM neemt de ingenieurs aan voor de ontwikkelfaciliteit in de Amerikaanse staat Michigan. Hun primaire taak is het overbruggen van de periode van de hybride naar de elektrische auto. De aankondiging van General Motors valt samen met de eerste levering van productie-Volts aan klanten in de Verenigde Staten.
Voor het zover is, gaat General Motors eerst de Voltec-aandrijflijn uit de Chevrolet Volt over het gehele gamma uitsmeren. Ook de Opel Ampera maakt hier bijvoorbeeld gebruik van, en Cadillac werkt aan de Converj, een premiumhybride coupé. De Nederlandse prijs van de Opel Ampera is inmiddels bekend: 42.900 euro. De eerste exemplaren worden echter pas eind 2011 geleverd.

Lezersreacties (19)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.