Derde Hyundai Tucson klaar voor SEMA
Avontuurlijk kamperen in Las Vegas
Bijna wekelijks lijkt Hyundai een schets de wereld in te sturen waarmee we een voorproefje te zien krijgen van een nieuwe Koreaanse deelnemer aan het jaarlijkse tuningsevent in Las Vegas: de SEMA Show. We hebben al een hevig gemodificeerde Veloster en Genesis Coupé gezien en de hagelnieuwe Tucson werd zelfs al tweemaal met een uitgebouwde SEMA-koets getoond. Aan dat rijtje wordt nu een derde Tucson toegevoegd: de Adventuremobile.
Met zo'n avontuurlijk klinkende naam kan de derde SEMA-Tucson niet anders dan een ruige Koreaan zijn. We zien een duistere SUV die hoger op z'n poten staat en voorzien is van offroad-banden. Een aangepast remsysteem, een Magnaflow-uitlaatsysteem, gewijzigde koeling en een reeks aanpassingen aan het interieur, het zit er allemaal op of aan.
Het meest opvallende is uiteraard de Treeline Tamarack-tent op het dak waarin twee personen de nacht kunnen doorbrengen. Overbodig? Wellicht, maar op aandacht zal Hyundai in ieder geval kunnen rekenen.
Gecharmeerd van de creaties die klaargestoomd en afgetraind worden voor de SEMA Show in Las Vegas? Klik dan hier voor een overzicht van al het nieuws over het jaarlijkse tuningsfestijn!
PRIVATE LEASE Hyundai Tucson

Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI HEV Premium Full Hybride Automaat met Lederen bekleding, Navigatie en 360 graden Camera Uit voorraad leverbaar!
- 2025
- 6 km

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI PHEV N Line Business | Fiscaal voordelig | Snel Rijden |
- 2025
- 11 km

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI PHEV Comfort Smart FACELIFT Plug-In Hybride Automaat met Navigatie, Elektrische Achterklep en Camera Uit voorraad leverbaar
- 2025
- 6 km