AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Compacte SUV van Hyundai op komst
Hyundai zal in Amerika een nieuwe, kleine SUV op de markt brengen. De auto krijgt de naam Tucson.
De Tucson zal in de herfst van 2004 op de markt komen en Huyundai hoopt dat hij net zo succesvol zal zijn als zijn grotere broer de Santa Fe. De Tucson zal beschikbaar zijn met voorwielaandrijving of vierwielaandrijving en wordt standaard uitgerust met een viercilinder, terwijl een V6 als optie leverbaar zal zijn.
Hyundai is zijn modellenlijn in Amerika aan het uitbreiden van de huidige zes modellen naar tien in de eerstkomende drie jaar. We verwachten de onthulling van de Tucson op de autotentoonstelling in Detroit of Los Angeles.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Hyundai Tucson
Had je deze auto's al gezien?

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI PHEV Premium Sky 4WD | Panoramadak | Afneembare trekhaak | 4WD | Stoelverwarming | Lederen bekleding | Elektrische achterklep | KRELL
- 2023
- 20.958 km
€ 35.800

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI PHEV Premium Sky 4WD 40.000KM! | Zeer luxe! |
- 2022
- 40.125 km
€ 33.940

Hyundai Tucson 1.6 GDi Comfort | Trekhaak | Navigatie | Dodehoekdetectie | Stoelverwarming | Climate Control |
- 2016
- 111.846 km
€ 15.435
Lees ook
Nieuws
Hyundai komt met sportief aangeklede Business Editions
Op Zoek Naar
Goedkoper dan huren: roadtrip met een auto voor €2.500 die je daarna weer verkoopt
Achtergrond
SUV of stationwagon: occasionprijzen Hyundai ix35/Tucson en i40 Wagon vergeleken
Nieuws
Hyundai Tucson viert twintigste verjaardag met feestuitvoering
Autotest