Citroën DS3 Airflow: semi-cabriolet
Bij Citroën wordt onder de projectnaam A56 gewerkt aan de cabrioletversie van de DS3. Die moet in de lente van 2013 verschijnen en krijgt de naam Airflow. Tenminste, als de geruchten die op het internet gaan, kloppen.
De DS3 Airflow wordt geen volwaardige cabriolet zoals de Mini. Citroën adopteert het idee van de Fiat 500C. De raamlijsten en daklijn zullen dus gewoon blijven staan. Dat heeft als voordeel dat de auto goedkoper te ontwikkelen is en dat de stijfheid van de carrosserie intact blijft.
Bij Citroën Nederland heeft men nog niets gehoord over de komst van een cabriolet. "Voor ons is de komst van zo'n auto dus ook speculatief. Bij Citroën ligt de nadruk op het moment op de ontwikkeling van de DS-lijn waarbij de komst van de DS4 en DS5 worden voorbereid. Wat daarna de plannen zijn, is niet bekend."