Brute Gallardo van Hamann

Hamann Lamborghini Gallardo Victory
Hamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo VictoryHamann Lamborghini Gallardo Victory

De Gallardo was al bruut, maar toch heeft tuner Hamann de Lamborghini flink aangepakt. Hamman heeft met het 'Victory pack' de Gallardo zowel van buiten als onderhuids aangepast.

Het exterieur is veranderd door middel van een nieuwe bodykit. Nieuwe zijpanelen maken de auto breder en voor- en achterspoilers zorgen voor een verbeterde downforce. Verder heeft de Gallardo vleugeldeuren gekregen. De Victory uitvoering van de Gallardo staat op 20 inch lichtmetalen wielen.

De onderhuidse veranderingen onvat een aanpassing in het motormanagement en een ander uitlaatsysteem. Hierdoor wordt het vermogen opgekrikt, maar Hamann vermeldt niet met hoeveel. Ook is de Gallardo Victory uitgerust met sportremmen.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.