Brabus maakt Mercedes-AMG G63 kanariegeel
Opvallen in het kwadraat
Een Mercedes G-klasse hebben we - zeker als AMG - nooit kunnen bestempelen als subtiel. Deze creatie van de Duitse tuner Brabus kan daar niets aan veranderen.
Brabus heeft zijn Widestar-bodykit op een Solar Beam - één van Mercedes' 'Crazy Colors' - gespoten G 63 geschroefd. Naast enorm bumperwerk met extra luchtinlaten en andere led-verlichting, zien we koolstofvezel details in immense 23-inch metende lichtmetalen wielen. Ook het interieur is compleet volgehangen met lappen leer en Alcantara.
Voor wie de 5,5-liter V8 met zijn 571 pk niet krachtig genoeg is, heeft Brabus een oplossing. Dankzij onder andere een herschreven motormanagementsysteem en een aangepast uitlaatsysteem, zegt Brabus het vermogen op 700 pk en 960 Nm hebben weten te krijgen. Wie zo rap mogelijk naar een snelheid van 100 km/h wil denderen, heeft daar 4,9 tellen de tijd voor nodig. Z'n topsnelheid ligt op 240 km/h.