Bentley Brooklands jaar uitverkocht

Bentley Brooklands
Het eerste productiejaar van de Bentley Brooklands is uitverkocht. Van de 550 auto's die worden gebouwd, zijn er 140 vekocht.
Het eerste productiejaar van de Bentley Brooklands is uitverkocht. Van de 550 auto's die worden gebouwd, zijn er 140 vekocht.  
Op de autosalon van Genève is vorige maand de Bentley Brooklands gepresenteerd; een coupévariant van de Arnage. Van de auto worden 550 exemplaren gebouwd. Inmiddels hebben 140 coupés een eigenaar gevonden, wat betekent dat het eerste productiejaar is uitverkocht. In Nederland hebben vijf mensen een order getekend en dat terwijl de prijs nog niet eens bekend is.
De Brooklands zal drie jaar worden geproduceerd en elke auto is anders. "Er zijn zo veel opties en mogelijkheden bij deze auto, dat het vrijwel onmogelijk is twee de zelfde exemplaren te bouwen," aldus Stuart McCullough, de marketingdirecteur bij Bentley.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.