Audi met twee uitersten naar Los Angeles
e-Tron Sportback én RS Q8 klaar voor debuut
Audi stelt tijdens de Los Angeles Auto Show niet één, maar twee nieuwe modellen aan de wereld voor. Ze verschillen ook nog eens als water en vuur van elkaar. De één is namelijk de volledig elektrische E-tron Sportback, de ander de benzine gorgelende RS Q8!
Audi voert het concept van de 'Coupé-SUV' door op zijn elektrische E-tron en dat betekent dat het merk die SUV een sportiever ingesteld broertje geeft. De E-tron Sportback, zoals het model gaat heten, is al eens nagenoeg zonder plakkers in beeld verschenen en ook Audi zelf heeft zijn op stapel staande nieuwe elektrische telg al eens in weinig verhullend camouflagepak aan de wereld getoond. Tijdens de Los Angeles Auto Show beleeft hij zijn publieksdebuut. Vandaag laat Audi alvast de koplamp van de auto zien, al is die optisch niet te onderscheiden van die van de al bekende E-tron.
Aan de andere kant van het spectrum opereert de RS Q8, de in elk opzicht meest buitenissige versie van de Q8. De opgepompte SUV krijgt waarschijnlijk een heftige V8 onder de kap, een machine die in tegenstelling tot het exemplaar in de S Q8 benzine in plaats van diesel lust. Of de achtcilinder de 650 pk die het exemplaar in bloedverwant Lamborghini Urus opwekt gaat benaderen, valt nog te bezien.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Audi e-Tron 55 quattro Grey & black 95 kWh panoramadak
- 2019
- 118.711 km

Audi e-Tron 50 Quattro 71 kWh Origineel NL / Unieke lage Km stand
- 2020
- 33.161 km

Audi e-Tron 55 408 PK QUATTRO 95 kWh Advanced edition | LED | Achteruitrijcamera | Luchtvering | Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
- 2022
- 101.022 km
Lees ook

Gebruikte Audi E-Tron koopje van de eeuw?

Test: Audi RS Q8 - Nog meer Urus dan eerst, maar grootste concurrent is de RS6

Audi Q8 gaat Lamborghini Urus achterna met flinke vermogensupgrade

Deze in 2018 en 2019 populaire zakelijke EV's koop je nu voor €25.000
