Aston Martin Rapide S: tandje erbij
De Aston Martin Rapide S is alleen door de geoefende spotter te onderscheiden van de gewone Rapide. De extra luchtinlaat bij de voorbumper onder de grille geeft echter de identiteit weg. De S wordt een iets sportievere versie van de Rapide, volgens geruchten met de optie van keramische remmen.
De V12 had volgens onze spionagefotografen 'een prachtig geluid'. Dat kan goed kloppen, want het is de in de basis al goed klinkende motor uit de gewone Rapide die extra getergd wordt om meer pk's te leveren. Hoe Aston Martin het extra vermogen mobiliseert is onbekend, wel weten we dat het totale vermogen sowieso boven de 500 pk komt te liggen. Daarmee kan de S beter een vuist maken tegen kanonnen als de Porsche Panamera Turbo.
De Rapide S beleeft z'n debuut op de Autosalon van Parijs en krijgt daar gezelschap van andere nieuwelingen als de Vanquish, DB9 facelift en V12 Vantage Roadster.