Aria Group kondigt FXE aan

Serieus project naar LA

Aria Group kondigt FXE aan
Vorig jaar hoorden we voor het laatst van Aria Group, maar het afgelopen jaar heeft het Amerikaanse engineering- en ontwerpbureau niet stilgezeten. Tijdens de Los Angeles Auto Show presenteert het bedrijf een nieuwe supercar: de FXE.

Aria Group plaatst een teaser op de sociale kanalen waarop het bedrijf zijn volgers een blik op de achterzijde van een sportief ogend model gunt. De aangekondigde nieuwkomer draagt de naam FXE, en dat is officieel dan ook het enige wat we tot nu toe van het ding weten.

De FXE lijkt overigens wel een serieus project te zijn. We zien een achterzijde met bijna Camaro-achtige ledverlichting en de uitlaten lijken zelfs uit te monden ter hoogte van de achterruit, iets wat lijkt te wijzen op een achter de voorstoelen gemonteerde krachtbron.

Over die krachtbron kunnen we ook niet anders dan speculeren. Vorig jaar presenteerde de Aria Group 'Fast Eddy', een op de Chevrolet Corvette gebaseerde coupé met plek voor een middenmotor. Een blok dat bij de onthulling van het model overigens ontbrak, al leek Aria Group er graag een V8 te willen zien. Het is niet ondenkbaar dat deze FXE wél direct over een van General Motors afkomstige achtcilinder komt te beschikken.

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.