Alfa Romeo 4C met Ferrari-spieren!

Alfa Romeo 4C Definitiva Lazzarini Design
Wie niet tevreden is met de prestaties van z'n 4C, moet even wachten tot Lazzarini Design z'n versie af heeft. De tuner heeft het plan opgevat om een Ferrari-blok achter in de Alfa Romeo te laten zakken.

Met de 240 pk die de Alfa Romeo 4C uit z'n 1.750 cc grote turboblok perst, kom je niet bepaald iets tekort. Volgens Lazzarini Design is er echter best plek voor een groter blok, en de tuner toont z'n plannen met deze 4C Definitiva.

De reguliere vierpitter moet daarin plaatsmaken voor een 4,3-liter V8 van Ferrari, waarschijnlijk het blok dat verantwoordelijk was voor het pk-geweld in de F430. Voor extra spektakel schroeft Lazzarini twee turbo's van niemand minder dan de Amerikaanse tuner Hennessey Performance op de Italiaanse V8. Het resultaat: zo'n 750 pk en 720 Nm koppel!

Volgens de creatieve heren en dames is de 4C in staat om in zo'n 2,5 seconden naar de 100 km/h te sprinten. Om het geheel fatsoenlijk op het asfalt te houden, heeft Lazzarini een behoorlijk uitgebreide bodykit ontworpen.

Het is overigens niet de eerste keer dat Lazzarini een Ferrari-blok in een daarvoor niet bestemde auto hangt. Twee jaar geleden zagen we al hoe een Fiat 500 van de 4,5-liter V8 uit de 458 Italia werd voorzien.

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.