

Alfa Romeo 4C
1750TBI TCT Airco | Carbon | 240 pk |
€ 69.950201741.292 km
Semi_Automatisch
Benzine
Coupe
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 4 april 2017 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 84.169 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
De 4c beschikt ook over een klasse 2+3 alarm systeem.
SERVICE DEALER MET ITALIAANS TEMPERAMENT
Meer dan 35 jaar ervaring in verkoop, reparatie, service en onderhoud van Italiaanse auto’s maakt Het Autohuis tot uw perfecte partner in mobiliteit. In onze showroom vindt u een selectief aanbod van premium occasions. Zowel jonge raspaarden als bekende klassiekers en exclusieve modellen.
De specialisten van het Autohuis hebben de kennis, beheersen de software en techniek, kennen de mechanica en elektronica. Hierdoor zijn zakelijke en particuliere rijders ervan verzekerd dat lease- of eigen auto’s in handen zijn van onze bekwame en erkende monteurs. Specialisme ten top. U ervaart de passie. Zorgeloos. Ongeremd. Stijlvol en zelfverzekerd. Mobiliteit met de meerwaarde van het merk. Temperamento italiano al massimo.
Al onze occasions worden rijklaar met 12 maanden BOVAG garantie afgeleverd.
Ook voor elektrische auto's leveren wij een SOH rapport aan.
Onze optie lijsten worden automatische gegenereerd. Hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
Modelreeks: sep. 2013 - dec. 2018
Wielbasis: 238 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 157 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 628
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.742 cc |
| Max. vermogen | 177 kW (241 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.868 x 1.184 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 895 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.175 kg |
| Inhoud bagageruimte | 110 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 258 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Actieradius | 588 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | F |





