Volvo V40 D4 Business Summum (2014) #3

autoreview

Volvo V40 D4 Business Summum (2014)

Signalement

UitvoeringV40 D4 Business Summum
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2014
Jaar van aanschaf2014
KM-stand bij aanschaf1.400 km
KM-stand laatst1.400 km
Lezerswaardering: 89%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De eerste km's

  • 1.400 km

Vanaf mijn vakantie adres een eerste indruk.
Auto rijdt fantastisch. Via Duitsland naar Italië gereden met dakkoffer en originele Volvo. Dakdragers. Geen probleem, beetje windgeruis maar auto schijnt geen moeite te hebben met deze last. Ik moet wel opmerken dat het Vasa leer zwart in de zo'n erg warm wordt. Maar wie mooi wil zijn moet pijn lijden denk ik maar. Wat maakt deze auto weinig toeren. Ik kom amper boven de 2000 rpm uit wat natuurlijk het geluidsniveau ten goede komt. Auto is ruimer dan ik dacht. Zoonlief (1,8 m) past makkelijk achter mijn vrouw (1,75m) dus geen klachtengehoord van de achterbank. Ik moet nog wel even wennen aan het navigatiesysteem. Reageert niet zo snel als ik verwachtte.
Wat ik iedere keer weer fijn vindt is het acceleratievermogen. Zeker in 3 en 4. Dit verveelt nooit 😄. Met het panorama dak heb je wel ineens een solarium gecreëerd vind ik. Maar nogmaals wel erg mooi. Ik vond de standaardvelgen niet mooi vandaar deze Freja zwart diamond cut velgen. Waren in de aanbieding dus pik mee... Ik mis trouwens de elektrische parkeerrem uit de V60. Verbruik tot nu toe met dakkoffer 1:20. Valt me alleszins mee. Ik zal later berichten wat het verbruik is zonder deze last. Vooralsnog een erg fijne reisauto. Mijn gezin is het hiermee eens.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.