Volvo V40 D2 Summum (2015)

autoreview

Volvo V40 D2 Summum (2015)

Signalement

UitvoeringV40 D2 Summum
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst65.000 km
Lezerswaardering: 55%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Volvo 2016 D2 Summum

  • 65.000 km

Na 65.000 km en bijna een jaar lang een hoop trillingsproblemen kan ik gelukkig bij mijn werkgever de auto omruilen voor een andere auto en merk doordat er een collega weggaat.

Veel problemen na een half jaar met trillen en hobbelen van de auto, de Volvo garage kan(wil) het maar niet oplossen... en het blijft bij balanceren en banden wisselen, terwijl het echte probleem blijft bestaan. Wat een k.. auto.

Kortom veel irritatie en geen rijplezier afgelopen jaar.

Kortom geen Volvo meer voor mij.... met name het rijgedrag valt mij zeer tegen bij dagelijks zakelijk gebruik.

Destijds de auto gekozen voor 14% bijtelling, en hiervoor C-klasse's gereden, dus ik dacht een keer goedkoop uit te zijn, dit dus nooit meer !

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (1) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.