Volkswagen Tiguan 1.5 TSI 150pk R-Line Business+ (2022)

autoreview

Volkswagen Tiguan
Volkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen Tiguan

Signalement

UitvoeringTiguan 1.5 TSI 150pk R-Line Business+
Versnellingen7, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2022
Jaar van aanschaf2022
KM-stand laatst52.000 km
Lezerswaardering: 29%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Nooooit meer

  • 52.000 km

Nu 17 maanden met de Tiguan gereden, van 0 naar 52.000km Afgewogen oordeel denk ik. Waarom ik nooit meer een VW (met deze elektronica/software) zal nemen heeft twee oorzaken. Bij de verkoop heeft de verkoper me bezworen dat de Navi van VW net zo goed zou zijn als die van mijn MB's en BMW's waar het gaat om accuratesse van de verkeerinfo. Mensen, ik zal u de beschrijving van het tranendal besparen. Volkswagen dwingt je een abonnement (€ 200++ !!!) te nemen voor een service die op iedere basis mobile telefoon zit. Dat ellendige WeConnect werkt net zo gebruiksonvriendelijk als de software in de auto zelf. Wat een bagger! Ik begreep dat VW de hoofddesigner van deze troep heeft vervangen. Terecht! Maar dat neemt niet weg dat het concept totaal ziek is. Gewoon verkeersinformatie aanbieden, en niet een gratis jaar abonnementje zonder enige melding gewoon laten verlopen. Serieus? Jawel. Wat een rotzooi! Geen wonder dat de Chinesen de markt overnemen van VW. Never ever deze troep meer voor mij!
De tweede reden zijn die elledige 'soft touch' toetsen. Als je, je hand op het stuur legt, speert de auto ineens los omdat er nog een snelheid in het geheugen van de autopilot staat. Of er begint een irritante dame tegen je te praten. Of je hele scherm verandert.
Kortom, inderdaad deze VW rijder is niet echt onder de indruk van een auto van € 60.000,- Op naar een echte Duitser of desnoods naar een Chinees ( ik ril bij de gedachte, maar geniet van de spreekwoordelijke middelvinger naar VW)

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Volkswagen Tiguan

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.