Toyota RAV4 2.0 16v VVT-i Sol (2008)

autoreview

Toyota RAV4 2.0 16v VVT-i Sol (2008)

Signalement

UitvoeringRAV4 2.0 16v VVT-i Sol
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf25.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 73%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Na bijna 5jaar trouwe dienst van onze RAV4

5 jaar RAV4 2.0 Vvti Linea Sol Automaat 2008.

Het is zover na bijna 5 jaar trouwe dienst gaat onze RAV4 ons verlaten en mag hij zijn best gaan doen voor iemand anders.

Niets voor mij om 4,5 jaar met een auto te doen. Dus dat geeft al aan dat de RAV4 altijd prima heeft voldaan.

Nu is de tijd aangebroken om een verse auto te nemen. Helaas zit een RAV4 er niet meer in, voor een nieuwprijs van € 46000,-- word het me net even te duur.
Wil toch graag nieuw rijden en de keus is gevallen op een nieuwe Suzuki Vitara. Hij moet echter nog komen want de levertijd is best wel lang.

In de tijd dat we de RAV hebben gehad is er eigenlijk niks schokkends voorgevallen.
Ruim 100.000km probleemloos mee gereden. Bij 70000km een nieuw setje banden, bij 95000km nieuwe remschijven en blokken. Verder wat kleine dingen , ruitenwisserbladen filters olie.

Het verbruik is in de 4,5jaar 1 op 11 geweest, niet verkeerd voor een automaat met dit gewicht. Komt bij dat 75% korte afstanden is geweest.

Het comfort is prima,redelijk goede stoelen zeker voor iemand van mijn formaat. Het is echter geen reiswagen om uren achter elkaar door te rijden. Korte wielbasis is daar o.a. een reden voor. Echter is dat voor ons nooit een probleem geweest. Hebben hem ook niet als kilometervreter gekocht.

Het vierwiel systeem heb ik geloof ik 1 of 2 keer gebruikt en dat is in ons geval een overbodige luxe geweest. De Vitara zal dan ook gewoon een tweewiel aangedreven auto zijn.

Helaas vind ik de nieuwe RAV4 niet mooi en veel te duur, mis het grote wiel op de achterdeur, dat gaf die van ons net die stoere aanblik die hem zo leuk maakt.
Al met al hebben we veel plezier gehad van de Toyota RAV4, goed en degelijk product echt Japans.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Toyota RAV4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.