Skoda Fabia 1.2 TSI 63kW Dynamic (2011)

autoreview

Skoda Fabia
Skoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda Fabia CombiSkoda Fabia CombiSkoda Fabia Combi ScoutSkoda Fabia Combi ScoutSkoda Fabia Combi Scout

Signalement

UitvoeringFabia 1.2 TSI 63kW Dynamic
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst56.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

auto opgehaald

Vandaag onze nieuwe skoda fabia 1.2 TSI dynamic opgehaald.
Spannend. Voor het eerst een echte nieuwe auto.
Alles er op wat wij wilde. Wij hebben extra climatic (automatische klimaatbeheersing) en nog wat extra netten en een tas voor de bagage ruimte, stuurwiel bediening.

Ivm het winterse weer, hebben we er op het laatste moment toch voor gekozen om er winterbanden onder te laten zetten.
Voor de veiligheid.
Het staat helaas niet zo mooi, de velgen zijn niet echt super.
Dus meteen maar een setje wieldoppen er op laten zetten bij het ophalen.

eerste keer tanken

  • 465 km

Wij rijden nu bijna 2 weken in onze Fabia 1.2 TSI.
Het rijden is een genot. De auto is lekker vlot, de luxe is voldoende, zelfs goed. Hij rijdt lekker. Super.
Vandaag voor het eerst wezen tanken. Dit viel wat tegen. Hij heeft de eerste 465 km 1 op 12.5 gereden. Dit is veel minder dan aangegeven.
Meestal is een nieuwe auto in het begin niet zo zuinig, wij hopen dan ook de volgende tankbeurt wat uit te stellen...en zuiniger te kunnen rijden.

Afscheid nemen

  • 56.000 km

Na ruim 3 jaar trouwe dienst leveren we vandaag de Fabia in.

Nog nooit hebben we zo lang met een auto gereden. De Fabia is goed bevallen. Een prima auto. Met alle luxe die wij hadden niet echt meer een goedkope auto, maar wel een erg fijne en betrouwbare auto.

De toch wat lage zit en het wat weinig vermogen (al kon de Fabia prima onze kip kompakt trekken) heeft er toe geleid dat we nu een opel mokka 1.4 Turbo Start en Stop op mogen gaan halen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Skoda Fabia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.