Skoda Fabia 1.2 TSI 63kW Comfort (2011)

autoreview

Skoda Fabia 1.2 TSI 63kW Comfort (2011)

Signalement

UitvoeringFabia 1.2 TSI 63kW Comfort
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf26.650 km
KM-stand laatst43.017 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ophalen

  • 26.650 km

Na 17 jaar afscheid genomen van onze Seat Inca Tour,hemelsblauw is hij,en word nu gereden door onze zoon,die hem, als eerste auto gaat gebruiken,ook om er heel veel in te kunnen vervoeren,daar was hij nl zeer geschikt voor,maar aan alles komt een eind,en we hopen dat hij een rustige ouwe dag gaat krijgen.
Onze zoon wil graag gaan smeden en heeft daar wel een handige auto voor gekregen volgens onze mening.
Ook op de Autoweek beurs in Lelystad heeft ahij al staan schijnen als zeer bijzondere accasion,en dat is hij,zeer zeker.

Op woensdag 09-06 jl toch maar afscheid genomen en de "nieuwe" auto opgehaald bij garage Vruggink in Halle Gelderland.
Zeer prettig geholpen en begeleid door de garage,leuke attentie voor de vrouw,de man heeft de auto,alles weer gelijk verdeeld.
Hij rijdt als een jekko,zeer prettig
We gaan het beleven,als hij net zo goed bevalt als de Seat dan hebben we voor de volgende 17 jaar weer een herrlijke auto,word vervolgd.

de volgende ervaring

  • 26.950 km

Gisteren bij garage Vruggink in Halle (GLD) de verbeterde distributieketting laten installeren,dit was al besproken met de aanschaf van de auto.
We zijn nu van alle comotie af betreffende de TSI motoren panne die met de ketting te maken zouden kunne hebben.
Een leenzuto kregen we mee ,en s'middags was de auto weer klaar voor gebruik.
Service van de garage was wederom zeer goed.

een jaar verder

  • 35.350 km

Het is nu een jaar geleden dat we de Skoda hebben aangeschaft,de auto rijdt prima,zuinig,lekker fel,en bevalt goed.
Morgen gaat hij naar Garage Goedhart in Deventer voor de jaarlijkse beurt,zo voor de vakantie even alles na laten kijken,want aan ongewenste verrassingen hebben we een hekel ,vooral in de vakantie.
Ook hebben we de garage waar we de auto hebben gekocht ingeruild voor de eigen garage die we al 20 jaar hebben en die lekker dicht bij huis is,want een garage op een uur rijden bevalt niet helemaal,ondanks hun goede service,(Garage Vruggink in Halle).
Het was in het begin even wennen aan iets minder ruimte in de auto,want als je 17 jaar in een Inca hebt gereden ben je verwent met alle ruimte die de auto had.
Maar de fietsdrager zit bijna continue in de bagageruimte,en die word veel gebruikt door ons.
Ik heb een brief gestuurd naar de directeur van de Skoda fabriek in Tjechie,met de vraag waarom het embleem van Skoda op een veredeld plakplaatje lijkt,vanaf 2012 hebben ze wel een ander logo die niet opgeplakt lijkt,maar ik vind het geen reclame voor het automerk dat je embleem al in verval is met een auto van 4 jaar .
Ben benieuwd of ik reactie krijg,zoniet gaan we het op een andere manier proberen,want ik wil eigenlijk wel een " goed " logo op mijn motorkap,en geen plakplaatje.
word vervolgd.

stand van zaken na 1,5 jaar

  • 40.150 km

Na 1,5 jaar te hebben gereden in onze Fabia, bevalt hij nog steeds erg goed.
De auto bevalt prima,handig overzichtelijk en smoelt goed.
Lekker zuinig,gemiddeld 1 op 19.5 en dat voor een TSI 1.2
We rijden meer met de huidige auto dan met de vorige.
Wel hebben we verweerde Skoda logo's op de auto,maar dit hebben we resoluut aangepakt middels een uitputtende briefwisseling tussen de garage,de Importeur,de Skoda fabriek in Tjechie,en wederom retour naar de importeur,die vervolgens de opdracht kreeg vanuit Tjechie om de zaak(logo's) te regelen met ons.
Nu gaan we binnenkort naar de officiele dealer in Deventer de firma Ab Mulder om op de auto 2 nieuwe logo's te laten zetten.
eind goed al goed.
Maar Skoda moet zich toch werkelijk afvragen of het niet eens tijd word voor een goed en kwalitatief logo op de auto.
Maar dat zullen we de Skoda fabriek wel even laten weten,middels een brief of mail,want dat kan echt niet.

kleine beurt

  • 43.017 km

De auto voor de 1e maal naar de APK, niks aan de hand alles ok!
op naar de volgende APK in 2019,schijnt het want dat staat op de APK controle lijst.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Skoda Fabia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.