Seat Ibiza 1.8 20VT Cupra (2001)

autoreview

Seat Ibiza

Signalement

UitvoeringIbiza 1.8 20VT Cupra
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf38.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Waarom zou men voor een Seat kiezen. Nou dat is heel simpel: Duitse kwaliteit in een Spaans jasje dat kan toch gewoon niet beter. Alhoewel er mischien wel iets mooiere velgen onder hadden gekund. Van binnen is de auto ook mooi afgewerkt ondere sportstoelen met half lederen bekleden en boordcomputer. En dan hebbn we voor de veiligheid ook nog traction control, ABS en vier airbags. De prestaties liegen er ook niet om: 0 naar 100 in 7,9 sec. top 217 volgens Seat uiteraard, maar geloof me: die waardes die haalt ie wel. En dat allemaal voor zo"n 15.000 euro tweedehands. Wat wil je nog meer. Je kunt de auto ook nog leuk verfraaien bij de dealer met speciale kits.

PROBLEMEN

geen

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Ibiza

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.