Seat Cordoba Vario 1.9 TDi 90pk Gran Via (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Cordoba Vario 1.9 TDi 90pk Gran Via |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 14 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Sportieve en niet al te groot uitgevallen stationwagon.
Enige nadeel is dat de laadhoogte achter te hoog is. Dit kan lastig zijn bij het inladen van grote onderdelen.
Zuinig in gebruik: buiten de bebouwde kom 1 op 19/20 bij normaal rijgedrag.
Uitstekende auto om lange ritten mee te rijden!
PROBLEMEN
Toen ik laatst (net voor de 30.000 beurt) het oliepeil controleerde, bleek dat het olievolume onder het minimum was. Nu moet ik toegeven dat ik de controle wel pas na 15.000 km deed, maar hiermee wil ik zeggen: wacht niet met oliepeilen tot de volgende beurt!
Voorts klein probleem gehad met inladen van een breedbeeld-tv: ik moest de tv uit de doos halen, anders kreeg ik de tv niet in de auto. Dit wegens de laadhoogte achteren. Seat: let hier dus op bij de ontwikkeling van een nieuwe Seat-station.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren