Renault Twingo 1.2 16V ECO2 Dynamique (2011)

autoreview

Renault Twingo
Renault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault TwingoRenault Twingo

Signalement

UitvoeringTwingo 1.2 16V ECO2 Dynamique
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand laatst60.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

rijden zonder problemen

  • 10.000 km

Begin februari afgeleverd nieuwe Renault Twingo Dynamiek.
km stand aanschaf 0 kilometer
nu 10000 km verder, geen enkel probleem ondervonden.
Eenmaal terug geweest naar dealer omdat er niet de juiste banden (15 inch) en lichtmetalen velgen gemonteerd waren. Ondanks dat er reeds 2000 km mee gereden waren is alles probleemloos omgeruild.

verbruik: binnen bebouwde kom ca 1 : 18
verbruik: buiten bebouwde kom (snelweg) 1 : 22

Er wordt stevig doorgereden met climat control werkend. Snelweg kruissnelheid 125 km/u

Grote beurt na 60.000 km

  • 60.000 km

Mijn Twingo heeft vorige week zijn 60.000 km beurt gehad.
Tot op heden slechts 2 x de garage gezien:

- bij 30.000 km beurt
- bij 60.000 km beurt

verder geen enkel probleem gehad.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (20)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.