Renault Mégane Cabriolet 1.6 16V Dynamique (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Mégane Cabriolet 1.6 16V Dynamique |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Een Cabrio... Voor velen een te dure droomauto, maar dat hoeft tegenwoordig dus niet. Neem de Renault Mégane Cabriolet. Is betaalbaar voor velen van ons, dus daarom kocht ik deze cabrio ook, en natuurlijk niet zo’n lange levertijd als de Peugeot CC (bijna 2 jaar). Maar over het rijden van zo´n cabrio... HEEEERLIJK!!
Als het buiten een graag of 15-20 wordt, met een zonnetje erbij, kun je lekker het dakje open gooien en gassen. Lekker de wind over je kruin voelen, want een windscherm is onmisbaar. Je krijgt meteen bekijks als je met open dak rondrijdt, en daar doe je het toch voor.
Perfect afgewerkte auto, die Renault, maar dat zijn we gewend van die Fransen. Zit ook nog eens heerlijk dus wat willen we nog meer.
PROBLEMEN
Problemen heb ik niet veel gehad met de Cabriolet van Renault. Als eerste heb ik maar meteen 3 jaar extra garantie bij gekocht, zodat ik nu op 4 jaar zit. Maar een minpuntje heeft ie wel. Het KRAKEN van het dak op de voor-stijl. De ijzeren borgpennen zijn bij mij al diverse keren opnieuw aangedraaid, maar laten naar een paar maanden toch weer los, zodat het dak ontzetend irritant begint te KRAKEN. Het is elke keer zo verholpen door de garage, maar moet toch weer op neer naar de garage toe voor dit akkefietje, JAMMER. Verder heb ik eigenlijk (tot nu toe) geen klacht op mijn Mégane Cabrio. En dat hoop ik te houden zo.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren