Renault Kangoo 1.5 dCi (2004)

autoreview

Renault Kangoo 1.5 dCi (2004)

Signalement

UitvoeringKangoo 1.5 dCi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2014
KM-stand bij aanschaf117.819 km
KM-stand laatst118.771 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aankoop

  • 117.819 km

Deze Kangoo gekocht in Denhaag bij Auto Ypenburg.
hij heeft gelijk een grote beurt gehad waarbij alle filters de multiriem en de distributieriem incl. spanrol en waterpomp zijn vernieuwd.

De kachel ventilator werkt niet in stand 4 daar ga ik nog eens naar kijken. voorlopig voldoet stand 1-3 ook prima.

Hij rijdt erg lekker maar mijn vorige auto was een 2cv dus comfort is al snel hoger ;).
De 2cv heb ik nog die staat nu lekker binnen.

achterrem lek

  • 118.771 km

Na een paar honderd km maakt de achterrem een schurend geluid. Ik dacht dat de voering op zou zijn. Nieuwe voeringen besteld en vandaag de trommel er af. Blijkt de voering nog dik genoeg maar de cilinder rechts achter lekt. Spul voor nu schoon gemaakt met remmen reiniger en opgeschuurd. Straks nieuwe remcilinders bestellen. Als ie binnen zijn vervang ik zowel de cilinders als de voering. de trommels zien er nog prima uit geen groeven oid.


Ook vandaag een module gemonteerd om de standaard radio draadloos te koppelen met mijn telefoon. Voor het afspelen van muziek en het is ook gelijk een carkit. werkt super.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    4
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens