Renault Grand Modus 1.2 16V Expression (2008)

autoreview

Renault Grand Modus
Renault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault Grand ModusRenault ModusRenault Grand Modus

Signalement

UitvoeringGrand Modus 1.2 16V Expression
Versnellingen5, Semi Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst15.140 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Hoog Brandstofverbuik

  • 15.140 km

Wij hebben vorig jaar augustus onze Modus 1.5 diesel ingeruild voor een Grand Modus 1.2 (semi automaat) Diesel rijden werd voor ons te duur en gingen we op zoek naar een benzine auto. Bij de beslissing werd meegenomen het benzine verbruik volgens opgave van fabrikant. Hier zou de Grand Modus een gemiddelde verbruik hebben van 1:17,9. De praktijk leert dat wij een gemiddeld verbruik hebben van 1:13,5, waarbij je niet harder moet rijden dan 100 km/u anders gaat het verbruik richting 1:12. Dat vinden wij een hoog verbruik voor deze auto en wijkt ook zeer af van de fabrieksopgave. natuurlijk zijn de fabrieksopgave onder ideale omstandigheden gemeten, maar dit verschil is voor mij onacceltabel. Graag ontvangen wij meer reacties over het brandstofverbruik van de Grand Modus.
Verder is het een prima auto

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.