Abonneer nú met korting

Kies nú voor een abonnement met korting

Navigatie

MENU
AutoWeek

Menu

  • Nieuws
    • Advies Centrum
    • Autonieuws
    • Autotechniek
    • Banden
    • Bestelauto's
    • Campers
    • Classics & Youngtimers
    • Elektrische auto
    • Supercars
    • Verkoopcijfers
    • Podcasts
  • Tests
    • Autoreviews
    • Autotests
    • Nieuwste autovideo's
    • Verbruiksmonitor
    • Zelf testen?
  • Auto's
    • Auto zoeken
    • CarBase Autovergelijker
    • Elektrische auto's
    • Private Lease
    • Nieuwe auto uit voorraad
  • Occasions
    • Occasion zoeken
    • Klassieker zoeken
    • Tweedehands auto
    • Auto importeren
    • Auto onderhoud
  • Tools
    • Autobandenvergelijker
    • Autoverzekering vergelijker
    • Bijtelling Calculator
    • BPM Calculator
    • Kentekencheck
    • Kostenberekening
    • Waardebepaling
    • Private Lease Vergelijker
    • Wegenbelasting
  • Forum
    • Forum Index
    • Actieve topics
    • Nieuwste topics
    • Zoeken
    • Uitleg Forum
  • Word nu
    abonnee!
    • AutoWeek
    • AutoWeek Classics
    • AutoWeek Campers
    • AutoWeek GTO
    • Abonnee voordeel
    • Bestel editie
    • Nu in AutoWeek
  • Account
    • Mijn auto's/reviews
    • Mijn occasions
    • Mijn alerts
    • Mijn gegevens
    • Uitloggen
    • Mijn AutoWeek

      Autoweek Account
      • Autoreviews schrijven
      • Brandstofverbruik bijhouden
      • Reageren op berichten
      • Autobrochures downloaden
      • Nieuwsalerts instellen
      • Deelnemen aan het AW Forum

      en nog veel meer..

      Registreren Inloggen
    • Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

      Meer informatie
  • Zoeken
Sluiten

Zoeken

Op trefwoord

of

Op kenteken

Zoeken

Auto's
Kenteken
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
  • Home
  • Reviews
  • Peugeot
  • 207

Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)

autoreview

1
Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)
Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)Peugeot 207 Color-Line 1.4-16V (2007)
Anoniem
  • Anoniem7
  • Gebruikersreview
4 juni 2007 om 00:00
  • Meer
    • Linkedin
    • Pinterest
    • Print
    • Email
  • Whatsapp
  • Twitter
  • Facebook

Signalement

Uitvoering207 Color-Line 1.4-16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf3 km
KM-stand laatst83.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 63.000 km
  • 3 juni 2007

Met de ondertekening van mijn nieuwe contract mocht ik ook een nieuwe auto uitzoeken. Door het nieuwe autobeleid was ik veroordeeld tot twee typen: een 207 of een Polo. Ik heb gekozen voor de 207 omdat het zeer nieuw model was.

Over het algemeen ben ik zeer tevreden over de auto. De 1.4-16V benzinemotor is zeker geen strepentrekker, maar voldoende voor de Nederlandse (file)wegen. Voor mij zijn trekkracht onderin en een soepel verloop van belang. Deze motor voldoet daaraan, alhoewel de (veel duurder) diesel van 90 pk natuurlijk op deze fronten beter is. De acceleratie is voldoende, voor inhalen is een verzetje terug meestal voldoende. De top heb ik nog niet uitgeprobeerd, maar bij 170 had ik nog wat gas over. Het verbruik is sinds de aanschap gedaald van 7,8 l per 100 km (1 op 12,8) naar 6,6 l per 100 km (1 op 15,2). Niet slecht voor een auto van 1140 kg!

Het gewicht is met rijden wel te merken. Het is een zeer comfortabele auto met goede stoelen, maar geen scheurbakkie zoals de 206 dat wel was. De besturing vraagt gewenning, maar dat gaat snel. Overigens vind ik de besturing niet zo vaag (zeker op snelheid) als de testen in AW of andere bladen aangeven. De bediening is verder typisch frans te noemen (koppeling, gas, rem en bak). Het vraagt wat gewenning, maar daarna gaat het alle goed. Het geluidsniveau is goed te noemen.

De ergonomie van de 207 is prima! Overzichtelijke klokken, prima hendels en een goed bereikbare radio. De boordcomputer is ook goed afleesbaar. De voorstoel(en!) zijn beide in op allerlei manieren in te stellen, zodat ik vermoed iedereen tussen de 1,50 en 2,10 in deze auto kan rijden.

Als laatste is de uitrusting voor de prijs (zeker in vergelijking met de Polo) goed te noemen. Mistlampen voor, airco, mp3-speler, boordcomputer, prima allemaal. Zelf heb ik de voor mij onmisbare cruise control op laten zetten. De bekleding is een minpunt, Pachinko grège, prachtig maar o zo besmettelijk. Alles zie je erop. Over de lak niets dan goed, ik heb de prachtige orangje kleur gekocht, zodat hij altijd terug te vinden is tussen alle 207’s!

PROBLEMEN

  • 83.000 km
  • 3 juni 2007

Een advies dat ik vaak hoor, is: koop geen Franse auto’s van de eerste lichting. Gelukkig lease ik... Maar wellicht is er een punt van waarheid. Het linker, electrisch bedienbare raam heeft het al een tijdje niet gedaan, de cruise control faalt soms op onverklaarbare wijze en nu gaat de rechterdeur van buiten niet meer open.

20000: De rechterdeur is inmiddels gemaakt. Bovendien is er een terugroepactie geweest voor de dynamo. Dynamo en ketting zijn vervangen. Ach, allemaal onder garantie, maar eigenlijk zou het niet mogen. Comfort nog steeds top, verbruik ook.

63000: Auto rijdt nog steeds heerlijk. Geen snelle bak, wel comfortabel en een goede wegligging. Ondertussen vaak bij de garage geweest, veelal elektronische problemen (waaronder cruise control, raambediening, achterklep e.d.)

83000: De charme van een Franse auto slinkt na zoveel problemen. Rond de 70.000 heb ik acuut de garage moeten opzoeken: motormanagementfalen, wat dat ook moge zijn. Het probleem is weer gemaakt. Half april dit jaar gaat het echter goed mis. Op de snelweg hoor ik klunk en de snelheid valt weg. Voorzichting manoeuvreer ik mij naar de vluchtstrook en tracht de auto te herstarten. Niks. Door de ANWB weggesleept naar de garage (op koopavond: goede reclame als een twee jaar oude Peus achter de ANWB-auto het terrein wordt opgesleept). Het blijkt dat de waterpomp stuk was: gevolg kapotte distributieriem en kleppendeksel. Schade: 5500 euro! Ik ben blij dat ik lease.

Slechts één dag nadat ik de auto terug heb, sta ik opnieuw langs de weg met een kokende motor. Blijken de koelingsslangen verkeerd te zijn aangesloten.

Overigens heb ik op het rijden zelf nog steeds geen aanmerkingen.

3,5
  • Betrouwbaarheid
    2
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    5
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
  • Rijd je zelf met een Peugeot 207? Start je eigen gebruikersreview en deel je ervaringen
 
  • Houd me op de hoogte over de Peugeot 207
  • Rapporteer deze review

Beoordeel deze review

Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.

  • slecht
  • onvoldoende
  • voldoende
  • goed
  • uitstekend

Uitgelicht aanbod

    Peugeot 207 1.4-16V X-line

    Peugeot 207 1.4-16V X-line

    • 2006
    • 182.770 km

    € 2.250

    Peugeot 207 XS Pack 1.4-16V (2006) | Airco

    Peugeot 207 XS Pack 1.4-16V (2006) | Airco

    • 2006
    • 151.772 km

    € 2.650

    Peugeot 207 CC 1.6 VTi

    Peugeot 207 CC 1.6 VTi

    • 2009
    • 76.500 km

    € 5.750

Meer Peugeot 207 occasions

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kunt u er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

Bekijk ook

Kopersgids

Zoeken en vergelijken
  • Peugeot 207 specificaties
  • Peugeot 207 occasions
  • Peugeot 207 video's
Advies en informatie
  • Peugeot 207 tests
  • Peugeot 207 gebruikersreviews
  • Peugeot 207 index
PREMIUM
Peugeot 308 SW vs. Kia Ceed Sportswagon vs. Volkswagen Golf Variant - Triotest

Peugeot 308 SW vs. Kia Ceed Sportswagon vs. Volkswagen Golf Variant - Triotest

Voordat de hele wereld en masse overstapte op cross-overs en SUVs was het eigenlijk heel simpel....

Lees meer
 

Peugeot 207 reviews

  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XT 1.6-16V (2006)

    Peugeot 207 XT 1.6-16V (2006)

    • 12 april 2022
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 Féline 1.6 HDiF 16V 110pk (2008)

    Peugeot 207 Féline 1.6 HDiF 16V 110pk (2008)

    • 1 januari 2022
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XS 1.6-16V (2006)

    Peugeot 207 XS 1.6-16V (2006)

    6
    • 16 april 2021
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XS 1.6-16V (2007)

    Peugeot 207 XS 1.6-16V (2007)

    • 22 december 2020
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 Sublime 1.4-16V VTi (2008)

    Peugeot 207 Sublime 1.4-16V VTi (2008)

    3
    • 30 januari 2014
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XS Pack 1.6 HDiF 16V 110pk (2008)

    Peugeot 207 XS Pack 1.6 HDiF 16V 110pk...

    • 9 juli 2011
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 Sublime 1.6 HDiF 16V 90pk (2009)

    Peugeot 207 Sublime 1.6 HDiF 16V 90pk (2009)

    • 23 april 2011
meer reviews
Peugeot RCZ 1.6 THP - Op de Rollenbank

Peugeot RCZ 1.6 THP - Op de Rollenbank

60

We moeten uitkijken dat het geen standaardriedeltje wordt. Maar pas op voor de THP-motor in...

Gerelateerd

  • Model
  • Merk
Model
Model
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XT 1.6-16V (2006)

    Peugeot 207 XT 1.6-16V (2006)

    • 12 april 2022
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 Féline 1.6 HDiF 16V 110pk (2008)

    Peugeot 207 Féline 1.6 HDiF 16V 110pk (2008)

    • 1 januari 2022
  • Peugeot 207 (2012)

    1
    • 16 december 2021
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 SW XS 1.6 VTi (2010)

    Peugeot 207 SW XS 1.6 VTi (2010)

    2
    • 9 november 2021
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 SW Outdoor 1.6 VTi (2009)

    Peugeot 207 SW Outdoor 1.6 VTi (2009)

    • 16 augustus 2021
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XS Pack 1.6-16V VTi (2009)

    Peugeot 207 XS Pack 1.6-16V VTi (2009)

    2
    • 15 augustus 2021
  • Gebruikersreview
    Peugeot 207 XS 1.6-16V (2006)

    Peugeot 207 XS 1.6-16V (2006)

    6
    • 16 april 2021
Merk
Merk
  • Nieuws
    Stellantis legt werk in drie fabrieken stil wegens chiptekort

    Stellantis legt werk in drie fabrieken...

    63
    • 24 juni 2022
  • Nieuws
    Peugeot 408 is nieuwe 'fastback' met 308-techniek

    Peugeot 408 is nieuwe 'fastback' met 308-techniek

    296
    • 22 juni 2022
  • Peugeot 408 - Eerste kennismaking

    Peugeot 408 - Eerste kennismaking

    71
    • 22 juni 2022
  • Gebruikersreview
    Peugeot e-208 Active EV 50kWh 136 (2022)

    Peugeot e-208 Active EV 50kWh 136 (2022)

    1
    • 21 juni 2022
  • Gebruikersreview
    Peugeot 2008 Active 1.2 Puretech 82 (2017)

    Peugeot 2008 Active 1.2 Puretech 82 (2017)

    • 19 juni 2022
  • Achteruitkijkspiegel - Wielrenners zijn lief, zo lang ze van N-wegen wegblijven

    Achteruitkijkspiegel - Wielrenners zijn...

    83
    • 18 juni 2022
  • Nieuws
    Peugeot 408 wordt volgende week onthuld

    Peugeot 408 wordt volgende week onthuld

    44
    • 15 juni 2022

Persoonlijk op de hoogte blijven van autonieuws?

Over AutoWeek

  • Klantenservice
  • Copyright
  • Disclaimer
  • Privacy & Cookiebeleid
  • Cookie instellingen wijzigen
  • Gebruiksvoorwaarden

Volg AutoWeek

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
  • Podcasts
  • RSS

Meer AutoWeek

  • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact redactie
  • Colofon
  • Autobrochures
  • Klassiekergids

Overig

  • Adverteren
  • AutoWeek LAB
  • Je auto aanmelden
  • Koppel abonnement
  • Partners
  • Alfa Romeo
  • Alpine
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Cadillac
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • DS
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • McLaren
  • Mercedes-Benz
  • MG
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden