Peugeot 206 X-Line 1.4 HDI (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 206 X-Line 1.4 HDI |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Fijne auto. Ik vind hem erg mooi, mede omdat ik er 15’ lichtmetalen velgen en mistlampen op heb laten zetten. De motor hoor je haast niet, zoals verwacht van de HDi. Ik vond voor een auto van dit formaat de 1.4 met 70 pk voldoende, de 2 liter mat 90 pk vond ik ook net iets te prijzig. Na een vakantie in Frankrijk (in de Alpen) heeft de 206 me niet teleurgesteld. Wel jammer vind ik dat ik net niet het gefacelifte model heb. Dus: geen heldere koplampen en geen 307-achterlichten. Maar dat drukt de pret van het rijden in deze auto natuurlijk niet.
Wel vind ik dat alles wat plastic-achtig aandoet.
PROBLEMEN
Hij is opengebroken bij mij voor de deur. Radio eruit. Dus naar de dealer in Meppel. Die constateerde dat de bedrading in het dashboard helemaal kapotgetrokken was. Alles moesten ze vernieuwen. Zo ben ik de auto wel een week kwijt geweest. Dit is natuurlijk geen mankement van de auto zelf, en doet niets af aan de kwaliteit.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren