Peugeot 206 GTI 2.0-16V (2003)

autoreview

Peugeot 206
Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206Peugeot 206 - interieurPeugeot 206 - interieur

Signalement

Uitvoering206 GTI 2.0-16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De 206 is een fraaie auto om te zien en rijden. De uitrusting is lekker compleet mist alleen de cruise contol. Maar die heb je in Nederland toch niet zo vaak nodig. Als je de auto goed in de toeren houdt, rijdt deze echt als een trein. Ligt vooral in de bocht lekker op de weg en met de leren stoelen zit je perfect.

PROBLEMEN

Ondanks dat het een nieuwe auto is heb ben ik al diverse keren (5) bij de dealer geweest omdat er een storing in zit. Dit komt meestal voor bij temperaturen rond het vriespunt.
Nieuwe software gehad voor de computer en nieuwe onderdelen. Ondanks dat is de storing nog steeds niet verholpen.

Kortom als de auto storingsvrij is rijdt deze als een trein. Maar de betrouwbaarheid laat nog weleens wat te wensen over.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.