Opel Corsa 1.4 StartStop Color Edition (2011)

autoreview

Opel Corsa
Opel Corsa 2011Opel Corsa 2011Opel Corsa 2011Opel Corsa 2011Opel Corsa 2011Opel Corsa 2011Opel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel CorsaOpel Corsa 2011Opel Corsa 2011Opel CorsaOpel CorsaOpel Corsa

Signalement

UitvoeringCorsa 1.4 StartStop Color Edition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand laatst13.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

opel corsa 1.4. color edition

  • 13.000 km

Hier mijn eerste review van mijn nieuwe corsa.

ik heb hem op 18 oktober opgehaald. Ik moet zeggen het is een mooie auto voor het oog, ik heb hem in de witte versie met zwarte 17 inch velgen. Tevens heb ik een opc pakket op genomen waardoor hij iets bruter lijkt. Ik heb er binnen in een navi met touch zitten samen met handsfree bellen en al me muziek kan ik via het scherm en touch regelen.

Ook als extra optie heb ik de mee draaiende koplampen er op zitten.


Ik heb nu net de eerste 1000 km er op zitten en ik moet zeggen het is een lekkere auto om in te rijden.... ik heb natuurlijk wel wat min punten .

- je hoort de remmen schuren bij lage snelheden als je remt

- hij schakelt best stroef als de motor nog koud is, soms moet je hem egt door dauwen om hem in zijn versnelling te krijgen.

- de navi is soms echt kl*te, die stem ga ik me soms egt aan ergeren en helaas zie je bijv. ook geen snelheden die je op die weg mag rijden of een verklikker zoals fiat op de navi heeft.

- het benzine verbruik is niet normaal hij rijd over het algemeen 1 op 13 terwijl hij op de snelweg 1 op 22 zou moeten kunnen halen, maar dat haalt hij bij lange na niet


maar voor de rest is het een pracht auto.
Er zitten heerlijke boxen in en het geluid komt er goed uit. En als de motor het wilt trekt hij lekker door.

Ik heb er tot nu max 150 mee gereden maar dat haalt hij makkelijk.



bij de 2000 km zet ik er een nieuwe review op.



2100 KM

Hierbij me review na de 2000 km.

Ik ben 1x terug geweest naar de garage aangezien me claxon het niet deed, er zat een storing in me airbag... beetje apart maar waar.

Voor de rest is het echt een heerlijke auto en hij gaat ook steeds beter aanvoelen. De motor gaat helemaal naar mijn rijstijl ontwikkelen.

Ik ben alleen niet zo'n fan van de start en stop optie. Ik vind het niet ideaal rijden, maar dat is alleen mijn mening.

De auto rijd nog wel onzuinig, ongeveer 1 op 13 +- en binnen de bebouwde kom is het helemaal drama.

Tevens heb ik de auto al tig x gewassen mja dat wist ik van te voren al met de kleur wit.

Alleen wat ik nog een beetje jammer vind is dat de ipod aansluiting niet ingebouwd is in de handschoenen compartement, zoals VW dat heeft nu moet ik elke keer me ipod tevoorschijn toveren.

Ik ben wel heel tevreden dat ik een 1.4 motor heb genomen, de motor bromt lekker als ik gas geef met een 1.2 had ik niet het zelfde gevoel gehad denk ik.

ik plaats de volgende review bij 10.000 km

Hierbij de review van 13.000 km

De auto is nu helemaal ingereden en er is niks mis mee. Hij rijd goed, goede wegligging. Alleen een hekelpunt vind ik is als ik hem in zijn achteruit moet zetten dan moet de auto nagenoeg stil staan anders sloop je schakelbak. Achja hier zal ik maar aan moeten wennen zolang ik hem heb. Tevens is de 1.4 wel voldoende maar als je er een tijdje in rijd wil je wat sterkers .....

Maar mag niet klagen uiteindelijk is dit wel me eerste auto en hij doet het voorbeeldig aangezien ik pas 1 mankement heb gehad.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Opel Corsa

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.