Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo Hybrid 180pk Business Edition (2025)

autoreview

Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo Hybrid 180pk Business Edition (2025)

Signalement

UitvoeringAstra Sports Tourer 1.6 Turbo Hybrid 180pk Business Edition
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf13 km
KM-stand laatst500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Nieuwe (leen) auto

  • 500 km

Na 3,5 jaar een Skoda octavia te hebben gereden met heel veel technishe mankementen heb ik nu de Astra Sports Tourer 1,6 T hybrid uit de pool van mijn werkgever gekregen om iig zorgeloos vakantie te vieren. Deze Witte Astra stond nieuw in de pool. Van Mossel beheert de pool en heeft hier goed in meegedacht.

Ik zou zelf nooit een Opel kiezen. Maar poah wat is dit een kloeke bak. (Wel nu onder de Stellantis/vlag. Maar dit rijd super.

Niet meer te vergelijken met de GM-opel. Ik ben van een schakelbak noodgedwongen Naar een 8-traps automaat hybrid met 180 pk gegaan. Niet normaal hoe fijn dat rijd. Vanmorgen 39 km 100km pu gereden naar een klant. Volledig elektrisch. Gaaf. Overmorgen gaan we op vakantie naar Toscane. Dan is de echte test. Mijn eerste gevoel: kan zomaar een blijvertje zijn. Deze petrolhead is redelijk om.

Pro’s:

- fijne TomTom navigatie
- multimediascherm zelf in te delen
- basic zonder onzinnige toeters en bellen
- fijne AGR Stoel.
- lekker flotte automaat. En naadloze schakeling.
- mooie ruime kofferbak. (Was een vereiste voor twee golfsets die meegaan op vakantie)

Con’s:

- witte kleurstelling. Niet mijn keuze. Maar wel mooi in combinatie met zwarte velgen en zwarte accenten.
- gewicht. 1750 kg. Dat voel je.
- spiegels klappen niet automatisch in. Verkeerde bezuiniging.

Na de vakantie een uutgebreidere update

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Opel Astra

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.