Nissan Almera 2.2 Di Comfort (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Almera 2.2 Di Comfort |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2003 |
| KM-stand bij aanschaf | 49.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Degelijke auto met veel luxe. Het interieur is zeer compleet met lekkere grote stoelen. Deze auto heeft een stevig onderstel, ligt soepel en stabiel op de weg en heeft een krachtige turbodiesel die toch zuinig is. Ik haal met gemak 1:17.
De hoeveelheid windgeruis bij hogere snelheden zou wat minder mogen. De vloermat in de kofferbak is slecht afgewerkt.
Deze auto is zeker de moeite waard; de Astra (het huidige model) die ik ervoor heb ingeruild kon lang niet tippen aan deze Almera. De rij-eigenschappen, prestaties en het comfort zijn domweg vele malen beter dan mijn vorige auto. Voor mij dus nooit meer Opel.
PROBLEMEN
Kort na aanschaf bleek de Airconditioning niet te goed te werken. Het systeem bleek niet afgevuld te zijn met koelmiddel. Dit is onder garantie verholpen door de dealer.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Nissan Almera 2.2 Di Luxury (2001)

Hoe komt onze occasionduurtest Lexus IS 300h (2019 - 70.000 km) door de technische keuring bij Joep?

Praktijkervaring Renault Scenic E-Tech: Auto van het Jaar-waardig?

Update! Dit zijn de beste elektrische auto’s tot €65.000




Lezersreacties (0)
Reageren