en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | Space Star 1.6 Inform Silver Pack |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 66.927 km |
KM-stand laatst | 0 km |
De Spacestar.. een compacte auto met genoeg ruimte binnenin, alles netjes afgewerkt..niet zo plasticerig als wat je gewend bent van Jappen..overzichtelijk dashboard..handige opbergvakjes..comfortabele stoelen en de achterbank natuurlijk die in zijn geheel 15 cm naar voren/achteren is te verschuiven! Een pittige 1600 motor, accelereert prima! Strak uiterlijk van de buitenkant, stoere neus, mooier dan zijn voorgangers!
Ook zijn er wat minpuntjes te noemen aan de auto:
De leuning van de bestuurdersstoel moet met onhandige draaiknop versteld worden (in de spacerunner ging dit heel makkelijk met een hendeltje) de wegligging en met name het bochtenwerk (rotondes) wil hij nog wel eens overhellen, geen prettig gevoel, als of hij op zijn kant wil..persoonlijk prefereer ik liever een middenarmsteun boven de armleuning aan de bestuurdersstoel en zijn de zittingen iets te kort voor mijn lange benen. (ik ben 2.05m) maar daar is ook alles mee gezegd.
Geen, verwacht ik ook niet!
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren