Mitsubishi Space Star 1.0 Inform (2013)

autoreview

Mitsubishi Space Star
Mitsubishi Space StarMitsubishi MirageMitsubishi Space StarMitsubishi Space StarMitsubishi Space StarMitsubishi Space StarMitsubishi Space StarMitsubishi Space StarMitsubishi Space StarMitsubishi Space Star

Signalement

UitvoeringSpace Star 1.0 Inform
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2013
KM-stand laatst48.000 km
Lezerswaardering: 67%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

deze bevalt echt!

  • 4.800 km

Nog nooit de behoefte gehad er over te schrijven, maar dit is een miskend wagentje tot nu toe. In 2008 had ik een Cuore, daarna drie en een half jaar lang een Nissan Pixo (ALTO). De Pixo was wel erg klein, maar aardig zuinig. Twee tanks de 1 op 24 gehaald, meestal 1 op 20.5 tot 22.
Comfort Pixo: niet voldoende als je 57 bent of ouder, bij dilatatie voegen, zoals Prins Claus plein en zo, is de vering onvoldoende, dit voelde ik te erg in mijn rug. Op zoek dus naar een ander. Zelfs in de UP gereden. Niet geheel overtuigend, en de inruil van de pixo zou belachelijk laag worden. Dus even gewacht: en de Space Star is uit. Eert naar de getallen gekeken op internet, toe naar dealer. Vijf minuten proefrit was voldoende. Tien minuten later was ik klaar met de aankoop. (redelijk inruilbedrag.
Nu zegt half Nederland dat die 1op 25 , dat wordt stukken minder. Niet dus! ik deed altijd al aan het nieuwe rijden, nog voor het uitgevonden was.
Mijn beste score: vorige week getankt: 1 op 25,3! Doe dat maar eens na.
Maar hoe: ritje ardennen- eifel, naar huis (275 km) en nog een beetje omgeving huis. Tank weer vol gooien.
Het was 455 km, er ging 18 liter in.Zelfs nog wat over de vloer.
Comfort: ben niet moe na die ritten van 275km. Stoel is goed in een ideale positie te zetten, beenruimte, spiegels, rondom zicht is allemaal beter als de concurrenten in die prijsklasse.
Voorlopig dus: volkomen tevreden.

bijna 3 jaar!

  • 40.000 km

Stel je voor! de tweede keer olie ververst, filter. Nu heeft deze kar nog geen druppel verbruikt,dwz. Hij verbruikt 0 olie tot nu toe.
Heb je problemen met vaag sturen ? snelweg steeds corrigeren en zo....
Zet de bandenspanning een op 2,9 , dan heb je een super wegligging. Ik kwam op het idee via www.spritmonitor.de
van scheef afslijten van banden geen sprake, trouwens, na een maand zit je toch weer op 2.7 bar. Je gaat vanzelf wel weer bijblazen als het stuurgevoel weer wazig wordt.
Storm over de afsluitdijk: rijden in 4 e versnelling gaat beter als 5, ook lager verbruik, een beetje toeren meer, maar minder gas!
Verder geen enkel probleem gehad!

weg ermee!

  • 48.000 km

ja, dan toch er van af....

toch weer een nieuwe Space star gekocht !
de 1.0 cool +
betere stoelen, demping geluid, betere demping qua wegligging, ok dus. Heb slechts 5600 euri bijgelegd na 3,5 jaar! ongeveer voor 265 euro per maand auto rijden!
doe dat maar eens na...

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (18)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.